Pohjoisen alue

POHJOISEN ALUE

puheenjohtaja
Martti Kaunismäki
puh. 040 026 7605
sähköp. martti.kaunismaki@aluetekniikka.com

varapuheenjohtaja, koulutusyhteyshenkilö
Mikko Äystö
puh. 040 587 5287
sähköp. m.austo@netikka.fi

rahastonhoitaja
Timo Yli-Marttila
puh. 040 546 9843
sähköp. yli-marttila@netikka.fi

tiedottaja
Jarkko Niemi
puh. 040 758 9209
sähköp. jarkko.seiteam@gmail.com

senioreiden yhteyshenkilö
Lasse Vuorenmaa
puh. 040 092 0227
sähköp. lasse.vuorenmaa@netikka.fi

urheilu- ja virkistysvastaava
Jyrki Jouppila
puh. 040 591 0952
sähköp. jyrki.jouppila@seinajoki.fi

seremoniamestari
Tuomo Mäkinen
puh. 040 587 7245
sähköp. tuomo-makinen@netikka.fi

seremoniamestari 2 
Tuula Ilmonen
puh. 040 776 7731
sähköp. tuula.ilmonen@gmail.com

jäsenhankinta- ja opiskelijatoimikunnan pj. 
Juha Tupeli
puh. 040 139 5520
sähköp. juha.tupeli@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, koulutusyhteyshenkilö, rahastonhoitaja
Pekka Koivu
puh. 040 064 4709
sähköp. koivu@kajaani.net

varapuheenjohtaja, opiskelijayhteyshenkilö
Tuomas Komulainen
puh. 040 963 0634
sähköp. tuomaalle@gmail.com

sihteeri, rahastonhoitaja
Seppo Sirviö
puh. 040 849 8497
sähköp. seppo.sirvio@kajaani.net

senioreiden yhteyshenkilö
Kauko Sivonen
puh. 050 038 1406
sähköp. kaukoeinaris@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Eero Tuokila
puh. 044 018 1154
sähköp. eero.tuokila@gmail.com

sihteeri, jäsenasiamies
Risto Lehtinen
puh. 040 580 0773
sähköp. risto.lehtinen@pp.inet.fi

rahastonhoitaja, majaisäntä, tiedottaja
Raimo Dianoff
puh. 040 038 1612
sähköp. raimo.dianoff@gmail.com

koulutusyhteyshenkilö
Veikko Koivuniemi
puh. 040 582 9534
sähköp. veikko.koivuniemi@pp1.inet.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Jarmo Malmi
puh. 045 869 1707
sähköp. jarmo.malmi17@gmail.com

sihteeri
Ensio Kaustinen
puh. 040 595 0766
sähköp. ensio.kaustinen@kase.fi

rahastonhoitaja
Markku Nurmio
puh. 040 016 1538
sähköp. markku.nurmio@kolumbus.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, rahastonhoitaja
Jouko Tauriainen
puh. 050 431 1007
sähköp. joukok.tauriainen@gmail.com

sihteeri
Sauli Siikaoja
puh. 040 034 6377
sähköp. sauli.siikaoja@keitelegroup.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, sihteeri, rahastonhoitaja
Jukka Ylitalo
puh. 040 582 5423
sähköp. levin.talopalvelut@dnainternet.net

Yhdistyksen omat sivut: www.oulunrkm.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, opiskelijayhteyshenkilö
puh. 040 535 0999
sähköp. mikko.kupari@juku.fi

1.varapuheenjohtaja, koulutusyhteyshenkilö
Petri Pitkänen
puh. 040 543 7679

2.varapuheenjohtaja
Jarmo Nikkarikoski
puh. 040 028 7118

sihteeri, rahastonhoitaja, tiedottaja
Raili Juutinen
puh. 040 066 7196
sähköp. oulu.rkm@gmail.com

veteraanikerhon yhteyshenkilö
Sulevi Manninen
puh. 040 576 2780

Yhdistyksen postiosoite:

PL 523, 90101 Oulu

Yhdistyksen sähköposti:

oulu.rkm(at)gmail.com

Yhdistyksen kokous- ja saunatila

Osoite: Isokatu 13, Oulu (RKM-talo, IV kerros)
Tiedustelut ja varaukset kts. www.oulunrkm.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, rahastonhoitaja, tiedottaja
Asko Svensk
puh. 050 568 1072
sähköp. asko.svensk@sisustuscenter.fi

varapuheenjohtaja
Jorma Korpi
puh. 040 932 0373
sähköp. jorma.korpi@omanetti.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, rahastonhoitaja
Petri Aikio
puh. 040 093 9447

sihteeri
Petri Rissanen
puh. 040 757 7542

puheenjohtaja, jäsenasiamies, koulutusyhteyshenkilö, senioreiden yhteyshenkilö
Sauli Lahdenperä
puh. 040 149 8646
sähköp. sauli.lahdenpera@pp.inet.fi

varapuheenjohtaja, tiedottaja
Olavi Pekkala
puh. 044 012 0645
sähköp. matti.o.pekkala@gmail.com

sihteeri
Heli Laitinen
puh. 040 538 3814
sähköp. heli.laitinen.hl@gmail.com

rahastonhoitaja
Tornion Laskentapalvelu Ky/Ulla Viiri
puh. 040 556 8753
sähköp. ulla.viiri@tornionlaskentapalvelu.fi

veteraanikerhon yhteyshenkilö
Taisto Heikkinen
puh. 040 721 8083
sähköp. taisto.el.heikkinen@gmail.com

opiskelijayhteyshenkilö
Petri Buska
sähköp. p_buska@hotmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, koulutusyhteyshenkilö
Raimo Vessonen
puh. 06 477 0702
matkap. 040 086 8416
sähköp. vessonen@siltarami.fi

varapuheenjohtaja, senioreiden yhteyshenkilö
Olavi Laitala
puh. 040 056 3981
sähköp. olavi.laitala@netikka.fi

sihteeri 
Urmas Alho
puh. 06 312 1272
matkap. 040 063 3758
sähköp. urmas.alho@netikka.fi

rahastonhoitaja
Sari Pensas
puh. 040 717 3928
sähköp. sari.pensas@gmail.com

jäsenasiamies
Juha Vessonen
puh. 040 581 8400
sähköp. juha.vessonen@vaasa.fi

tiedottaja
Marja Hepomäki
puh. 040 548 5305
sähköp. marja.hepomaki@netikka.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Antti Mäkelä
puh. 044 287 1700
sähköp. antti@anttimakela.fi

varapuheenjohtaja
Vesa Östberg
puh. 040 045 0733
sähköp. vesa.ostberg@omanetti.fi

sihteeri, tiedottaja
Esa Linnala
puh. 044 550 3443
sähköp. linnalaesa@gmail.com

jäsenasiamies
Veijo Hemmilä
puh. 044 518 7587

rahastonhoitaja
Markku Ojala
puh. 040 526 6100
sähköp. markku.ojala@kotinet.com

opiskelijayhteyshenkilö
Hannu Jylhä
puh. 044 266 2234
sähköp. hannu.jylhae@gmail.com

senioreiden yhteyshenkilö
Risto Pekkala
puh. 044 068 9058
sähköp. risto.pekkala@kotinet.com

koulutusyhteyshenkilö
Paavo Hankonen
puh. 045 327 1190
sähköp. paavo.hankonen@gmail.com