Lännen alue

LÄNNEN ALUE

 

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Tero Mäkelä
puh. 044 585 2316
sähköp. rakennusmestaritloimaa@gmail.com

varapuheenjohtaja
Aulis Vienonen
puh. 050 053 5554
sähköp. rklvienonen@co.inet.fi

sihteeri
Tero Mäkelä
puh. 044 585 2316
sähköp. rakennusmestaritloimaa@gmail.com

puheenjohtaja, sihteeri
Kotiranta Yrjö
puh. 040 588 5437

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Hannu Valkama
puh. 040 073 1938
sähköp. hannu.valkama@elisanet.fi

varapuheenjohtaja
Jori Toivola
puh. 040 199 4342
sähköp. jori@toivola.fi

sihteeri, tiedottaja
Pentti Rosenberg
puh. 040 022 9311
sähköp. rosenbergpentti@gmail.com

rahastonhoitaja
Erkki Salomäki
puh. 050 330 0495
sähköp. salomaki@luukku.com

Toimisto

Onko sinulla kysyttävää talonrakentamisesta? Otathan yhteyttä Porin yhdistyksen toimistoon niin uudis- kuin korjausrakentamiseen liittyvissä kysymyksissä. Katso yhteystietomme osoitteesta www.rkl.fi/pori.

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Martti Leinonen
puh. 050 022 5392
sähköp. martlei@dnainternet.net

1.varapuheenjohtaja, sihteeri, tiedottaja, senioreiden yhteyshenkilö
Heikki Santala
puh. 040 088 9546
sähköp. heikki.santala@gmail.com

2.varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja, opiskelijayhteyshenkilö
Juhani Kukkakorpi
puh. 040 085 7612
sähköp. juhani.kukkakorpi@vesivek.fi

koulutusyhteyshenkilö
Tiina E. Toivonen
puh. 040 053 3573
sähköp. tiina.toivonen@tetconsulting.fi

Yhdistyksen yhteystiedot

Osoite: Luvianpuistokatu 2, 28100 PORI
sähköposti: rakennus.mestarit@dnainternet.net

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, rahastonhoitaja, kouluyhteyshenkilö
Kimmo Salminen
puh. 050 555 9024, iltaisin
puh. 040 578 3561, viikonloppuisin
sähköp. kimmo.salminen@rauma.fi

varapuheenjohtaja
Reijo Ringbom
puh. 044 793 4645
sähköp. reijo.ringbom@rauma.fi

sihteeri, tiedottaja 
Jan Torni
puh. 050 409 8648
puh. 040 771 9790

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Pekka Kukkola
puh. 040 868 4641

varapuheenjohtaja
Risto Lahtinen
puh. 040 067 7728

sihteeri
Tero Lehtonen
puh. 041 443 6699
sähköp. tero.lehtonen@phpoint.fi

Yhdistyksen osoite

Rummunlyöjänkatu 20 A, 24100 SALO

Tuomiokirkonkatu 17, 33100 TAMPERE

Yhdistyksen nettisivut löytyy osoitteesta www.try.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Risto Sirkkola
puh. 040 060 7504
sähköp. risto.sirkkola@gmail.com

varapuheenjohtaja, opiskelijayhteyshenkilö
Juho Ylikärppä
puh. 050 464 2612
sähköp. ylijuho@outlook.com

sihteeri, tiedottaja, rahastonhoitaja, koulutus- ja opiskelijayhteyshenkilö
Aarni Saviaho
puh. 040 500 7122
sähköp. aarni.saviaho@try.fi tai aarni.saviaho@kolumbus.fi

senioreiden yhteyshenkilö
Olli Kivimäki
puh. 040 091 0244
sähköp. o.kivimaki@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Esko Lehtimäki
puh. työ 050 345 0626 tai puh. koti 040 076 5147
sähköp. esko.lehtimaki@tampere.fi

varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja
Jouko Toivonen
puh. 040 732 2360
sähköp. jouko.toivonen@tilapa.fi

sihteeri, tiedottaja
Pekka Juhani Anttila
puh. työ 050 301 5428
sähköp. pekkajuhani.anttila@tilapa.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Juha Suonpää
puh. 044 701 7383
sähköp. juha.suonpaa@satapelastus.fi

varapuheenjohtaja
Juuso Virtanen
puh. 050 524 2216
sähköp. juuso.vir@gmail.com

sihteeri, rahastonhoitaja
Riitta Jalonen
puh. 044 574 2202
sähköp. riitta.jalonen@dnainternet.net

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, tiedottaja, koulutusyhteyshenkilö
Petri Linkoala
puh. 040 078 0201
sähköp. petri.linkoala@raseko.fi

1. varapuheenjohtaja, golfkerhon yhteyshenkilö
Jari Marttinen
puh. 040 089 2599
sähköp. jarimarttinen1@gmail.com

2. varapuheenjohtaja
Tarja Hietamäki
puh. 040 051 4636
sähköp. tarja.hietamaki@senaatti.fi

sihteeri, tiedottaja
Sini Kulmala
puh. 050 593 8456
sähköp. sini.kulmala@pp.inet.fi

opiskelijayhteyshenkilö
Vesa Turunen
puh. 040 071 4609
sähköp. vesa.turunen@turkuamk.fi

senioreiden yhteyshenkilö
Jouko Viitala
puh. 050 042 9641
sähköp. joukoviitala@elisanet.fi

keilakerhon yhteyshenkilö
Raine Laiho
puh. 040 551 9065
sähköp. raine.laiho@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Pekka Louhi
puh. 050 558 9159
sähköp. louhipekka@gmail.com

varapuheenjohtaja
Jyrki Kortekuru

rahastonhoitaja
Timo Nurmi
puh. 050 558 9531

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, rahastonhoitaja
Tero Kutila
puh. 044 053 4094
sähköp. tero.kutila@gmail.com

varapuheenjohtaja
Jouko Hurme
puh. 050 63773
sähköp. jouko.hurme.jh@gmail.com

sihteeri
Hannu Läntinen
puh. 045 257 3520
sähköp. h.lantinen@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Juha Hautaniemi
puh. 050 322 2919
sähköp. juha.hautaniemi@gmail.com

sihteeri
Riitta Ranta
sähköp. rakennuspalvelu.ranta@co.inet.fi

rahastonhoitaja
Pertti Salonen
puh. 050 301 9415
sähköp. pertti.salonen@elisanet.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Kimmo Saunaluoma
puh. 040 773 4319
sähköp. ksaunalu@gmail.com

1.varapuheenjohtaja
Martti Mölsä
sähköp. martti.molsa@luukku.com

2.varapuheenjohtaja
Jouni Kotilahti
puh. 050 030 0620
sähköp. jouni@kotilahti.fi

sihteeri, rahastonhoitaja, tiedottaja
Seppo Ojala
puh. 040 501 0467
sähköp. seppo.ojala@jippii.fi