Lännen alue

LÄNNEN ALUE

 

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, sihteeri
Tero Mäkelä
puh. 040 530 5964
sähköp. rakennusmestaritloimaa@gmail.com

varapuheenjohtaja
Aulis Vienonen
puh. 050 053 5554
sähköp. rklvienonen@co.inet.fi

rahastonhoitaja
Heikki Manner
puh. 044 585 2444
sähköp. heikki.manner@pp.inet.fi

puheenjohtaja, sihteeri
Kotiranta Yrjö
puh. 040 588 5437

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Hannu Valkama
puh. 040 073 1938
sähköp. hannu.valkama@elisanet.fi

sihteeri, tiedottaja
Pentti Rosenberg
puh. 040 022 9311
sähköp. rosenbergpentti@gmail.com

rahastonhoitaja
Erkki Salomäki
puh. 050 330 0495
sähköp. salomaki@luukku.com

Toimisto

Onko sinulla kysyttävää talonrakentamisesta? Otathan yhteyttä Porin yhdistyksen toimistoon niin uudis- kuin korjausrakentamiseen liittyvissä kysymyksissä. Katso yhteystietomme osoitteesta www.rkl.fi/pori.

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Juhani Kukkakorpi
puh. 0400 857 612
sähköp. juhani.kukkakorpi@vesivek.fi

1. varapuheenjohtaja, sihteeri, senioreiden yhteyshenkilö
Heikki Santala
puh. 040 088 9546
sähköp. heikki.santala@gmail.com

2. varapuheenjohtaja, koulutusyhteyshenkilö

Kari Lindroos
puh. 0400 151 137
sähköp. kari.lindroos@cretecon.fi

tiedottaja
Salla-Maari Rajala
salla.m.rajala@gmail.com
0400757940

opiskelijayhteyshenkilö
Marko Vihlman

Yhdistyksen yhteystiedot

Osoite: Luvianpuistokatu 2, 28100 PORI
sähköposti: rakennus.mestarit@dnainternet.net

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, rahastonhoitaja, kouluyhteyshenkilö
Kimmo Salminen
puh. 050 555 9024, iltaisin
puh. 040 578 3561, viikonloppuisin
sähköp. kimmo.salminen@rauma.fi

varapuheenjohtaja
Reijo Ringbom
puh. 044 793 4645
sähköp. reijo.ringbom@rauma.fi

sihteeri, tiedottaja 
Jan Torni
puh. 040 771 9790
sähköp. jan.torni@vara.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Pekka Kukkola
puh. 040 868 4641

varapuheenjohtaja
Risto Lahtinen
puh. 040 067 7728

sihteeri
Tero Lehtonen
puh. 041 443 6699
sähköp. tero.lehtonen@phpoint.fi

Yhdistyksen osoite

Rummunlyöjänkatu 20 A, 24100 SALO

Tuomiokirkonkatu 17, 33100 TAMPERE

Yhdistyksen nettisivut löytyy osoitteesta www.try.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Sanna-Kaisa Pylvänäinen
puh. 044 318 7555
sähköp. sanna-kaisa.pylvanainen@capolino.fi

varapuheenjohtaja, opiskelijayhteyshenkilö
Juho Ylikärppä
puh. 045 671 1070
sähköp. ylijuho@outlook.com

sihteeri, tiedottaja, rahastonhoitaja, koulutus- ja opiskelijayhteyshenkilö
Aarni Saviaho
puh. 040 500 7122
sähköp. aarni.saviaho@try.fi

senioreiden yhteyshenkilö
Olli Kivimäki
puh. 040 091 0244
sähköp. o.kivimaki@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Esko Lehtimäki
puh. työ 050 345 0626 tai puh. koti 040 076 5147
sähköp. esko.lehtimaki@tampere.fi

varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja
Jouko Toivonen
puh. 040 732 2360
sähköp. jouko.toivonen@tilapa.fi

sihteeri, tiedottaja
Pekka Juhani Anttila
puh. 040 741 6202
sähköp. pekkajuhani.anttila@tilapa.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Juha Suonpää
puh. 044 701 7383
sähköp. juha.suonpaa@satapelastus.fi

varapuheenjohtaja
Juuso Virtanen
puh. 050 524 2216
sähköp. juuso.vir@gmail.com

sihteeri, rahastonhoitaja
Riitta Jalonen
puh. 044 574 2202
sähköp. riitta.jalonen@dnainternet.net

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, tiedottaja
Tarja Hietamäki
puh. 0400514636
sähköp. tarja.hietamaki@senaatti.fi

1. varapuheenjohtaja
Raine Laiho
puh. 0405519065
sähköp. raine.laiho@gmail.com

2. varapuheenjohtaja, koulutusyhteyshenkilö
Ville Rintakoski
puh. 050 369 8085
sähköp. v.rintakoski@hotmail.com

sihteeri, tiedottaja
Sini Kulmala
puh. 050 593 8456
sähköp. sinimt.kulmala@outlook.com

opiskelijayhteyshenkilö
Vesa Turunen
puh. 0400 714 609
sähköp. vesa.turunen@turkuamk.fi

senioreiden yhteyshenkilö
Pekka Virtanen
puh. 040 591 0576
sähköp. pekkajohannesvirtanen@gmail.com

koulutusyhteishenkilö
Ville Rintakoski
v.rintakoski@hotmail.com
0503698085

keilakerhon yhteyshenkilö
Raine Laiho
puh. 040 551 9065
sähköp. raine.laiho@gmail.com
&
Katja Suovo
katjasuovo@icloud.com
0415361300

golfkerhon yhteyshenkilö
Jari Marttinen
puh. 0400 551 9065
sähköp. jarimarttinen1@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Pekka Louhi
puh. 050 558 9159
sähköp. louhipekka@gmail.com

varapuheenjohtaja
Jyrki Kortekuru

rahastonhoitaja
Timo Nurmi
puh. 050 558 9531

Toimihenkilöt

puheenjohtaja, rahastonhoitaja
Tero Kutila
puh. 044 053 4094
sähköp. tero.kutila@gmail.com

varapuheenjohtaja
Jouko Hurme
puh. 050 63773
sähköp. jouko.hurme.jh@gmail.com

sihteeri
Hannu Läntinen
puh. 045 257 3520
sähköp. h.lantinen@gmail.com

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Juha Hautaniemi
puh. 050 322 2919
sähköp. juha.hautaniemi@gmail.com

sihteeri
Riitta Ranta
sähköp. rakennuspalvelu.ranta@co.inet.fi

rahastonhoitaja
Pertti Salonen
puh. 050 301 9415
sähköp. pertti.salonen@elisanet.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Kimmo Saunaluoma
puh. 040 773 4319
sähköp. ksaunalu@gmail.com

1.varapuheenjohtaja
Martti Mölsä
sähköp. martti.molsa@luukku.com

2.varapuheenjohtaja
Jouni Kotilahti
puh. 050 030 0620
sähköp. jouni@kotilahti.fi

sihteeri, rahastonhoitaja, tiedottaja
Seppo Ojala
puh. 040 501 0467
sähköp. seppo.ojala@jippii.fi