Vaasan piiri

Vaasan piiri

Toimihenkilöt

Puheenjohtaja
Martti Kaunismäki
P. 0400-267 605
S-posti: martti.kaunismaki@aluetekniikka.com

Varapuheenjohtaja, koulutusyhteyshenkilö
Mikko Äystö
P. 040 5875 287
S-posti: m.austo@netikka.fi

Rahastonhoitaja
Timo Yli-Marttila
P. 040-546 9843
S-posti: yli-marttila@netikka.fi

Tiedottaja
Jarkko Niemi
P. 040 7589 209
S-posti: jarkko.seiteam@gmail.com

Senioreiden yhteyshenkilö
Lasse Vuorenmaa
P. 0400 920 227
S-posti: lasse.vuorenmaa@netikka.fi

Urheilu- ja virkistysvastaava
Jyrki Jouppila
P. 040 5910 952
S-posti: jyrki.jouppila@seinajoki.fi

Seremoniamestari
Tuomo Mäkinen
P. 040 5877 245
S-posti: tuomo-makinen@netikka.fi

Seremoniamestari 2 
Tuula Ilmonen
P. 040 7767 731
S-posti: tuula.ilmonen@gmail.com

Jäsenhankinta- / opiskelijatoimikunnan pj. 
Juha Tupeli
P. 040 1395 520
S-posti: juha.tupeli@gmail.com

Muutosten tekeminen jäsentietoihin

Jäsenyyttänne koskevat osoitteenmuutokset ja muut muutokset tehdään extranetissä ”omat tiedot” -osiossa tai ottamalla yhteyttä RKL:n toimistoon.

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Jarmo Malmi
puh. 045 869 1707
sähköp. jarmo.malmi17(at)gmail.com

sihteeri
Ensio Kaustinen
puh. 040 595 0766
sähköp. ensio.kaustinen(at)kase.fi

rahastonhoitaja
Markku Nurmio
puh. 0400-161 538
sähköp. markku.nurmio(at)kolumbus.fi

Toimihenkilöt

puheenjohtaja / koulutusyhteyshenkilö
Raimo Vessonen
p.k. (06) 477 0702
matkap. 0400 868 416
sähköp. vessonen(at)siltarami.fi

varapuheenjohtaja / senioreiden yhteyshenkilö
Olavi Laitala
puh. 0400 563 981

sähköp. olavi.laitala@netikka.fi

sihteeri 
Urmas Alho
p.t. 06 312 1272
matkap. 0400 633 758
sähköp. urmas.alho(at)netikka.fi

rahastonhoitaja
Sari Pensas
puh. 040 717 3928
sähköp. sari.pensas(at)gmail.com

jäsenasiamies
Juha Vessonen
puh. 040 581 8400
sähköp. juha.vessonen(at)vaasa.fi

tiedottaja
Marja Hepomäki
puh. 040 548 5305
sähköp. marja.hepomaki(at)netikka.fi