• Rakennusmestarit ja -insinöörit AMK RKL ry
  • Rahakamarinportti 3 B, 00240 Helsinki
  • Puh. 010 2010 500
Kuopion rakennusmestarit ja -insinöörit AMK ry

Kuopion rakennusmestarit ja -insinöörit AMK ry

Kuopion rakennusmestarit ja -insinöörit AMK ry

Vuorikatu 44, 70100 KUOPIO
puh. (017) 261 7950

www-sivut: www.kuopionrkmins.fi

Lähetäthän sähköpostit ensisijaisesti yhdistyksen puheenjohtajalle.

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Mika Nurminen
matkap. 0400 979 128
sähköp. mixu.nurminen@gmail.com

varapuheenjohtaja
Jouko Oksanen
matkap. 040 730 6620
sähköp. oksanenjouko22@gmail.com

sihteeri, tiedottaja
Hannu Lehmuskero
matkap. 0400 579 290
sähköp. hannu.lehmuskero@gmail.com

opiskelijayhteyshenkilöt
Eija Tuppurainen
matkap. 040 825 1792
sähköp. eija.tuppurainen@rakennustyo.net

Harri Hassinen
matkap. 044 5967 346
sähköp. harri@harpa.fi

koulutusyhteyshenkilö
Risto Räsänen
matkap. 0400 873 112
sähköp. rasanenristo@hotmail.com

rahastonhoitaja
Rainer Mikkonen
matkap. 050 917 4448
sähköp. rainer.mikkonen@gmail.com

mökkitoimikunta
Kauko Huttunen
matkap. 0400 577 152
sähköp. huttunen.kauko@gmail.com

urheilutoimikunta
Jyrki Pennanen
matkap. 040 844 7877
sähköp. pennanen.jyrki@gmail.com